KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13857458
nr 1385 7458
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Teckningar, 2 st, Yttermått inklusive ram: 35x42. 42-54cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:47:56
18/3 14:36:04
500 kr
22/3 19:56:29
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund